ADA DİYALİZ, sakarya, adapazarı, diyaliz, Tibbi Donanim
   Tibbi Donanim
 
Tibbi Donanim
 

    Kullanilan cihazlar Fresenius 4008S olup hata payi en az olan ve en son teknolojiye sahip cihazlardir. Bu cihazlarla damar problemi olan hastalarda tek igne ve çift pompa ekipmanlari ile diyaliz yapilabilmektedir.

     Bikarbonatli diyaliz tek kullanimlik BIBAG toz bikarbonat kullanimi ile sodyum ayari 2 (iki) tip solisyonlarla tansiyon probleminin en aza indirilmesi hedeflenmistir.

     Su sistemi ONTINE olup REVERSE OSMOS teknolojisine sahiptir. Su tetkiklerimiz her 6 (alti) ayda bir kimyasal, her 3 (üç) ayda bir bakteriyolojik olarak ISTANBUL IL HIFZISIHHA MERKEZI'nde AB standartlarinda yapilmaktadir.

     Diyalizör set ignelerimiz buharla steril edilmis olup 0 (sifir) reaksiyona sahiptir. HPSF4'deb F80'ne kadar sentetik diyalizör çesitlerinin yanisira FX ürünleride bulunmaktadir.

    Temizlik ürünleri tamamen tibbi ürünlerdir.

 
 
Yurtdışı Eğitim Saraybosna Üniversitesi Saraybosna Üniversitesi Makedonya Avrupa Üniversitesi Makedonya Eğitim Bulgaristan Üniversiteleri Travnik Üniversitesi Travnik Üniversitesi Malta Dil Okulları Malta Dil Okulu Bosna Hersek Üniversiteleri Bosna Hersek Üniversiteleri Saraybosna Üniversitesi Travnik Üniversitesi